- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Ruszyła akcja „ZNICZ”Dzisiaj tysiące policjantów rozpoczęło tegoroczną akcję „ZNICZ”. Również kępińscy funkcjonariusze będą dbać o zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym wszystkim mieszkańcom powiatu kępińskiego oraz przybyłym gościom. Rozpoczęte dzisiaj działania potrwają do środowego poranka.

Kępińscy funkcjonariusze już dziś na drogach powiatu podejmują czynności w celu zapewnienia płynności ruchu na drogach przy cmentarzach, głównych ciągach komunikacyjnych oraz trasach wylotowych.

Podczas ubiegłorocznych działań "ZNICZ", na drogach Wielkopolski wydarzyło się 42 wypadków drogowych, w których 9 osób poniosło śmierć, a 49 zostało rannych, odnotowano również 233 kolizji drogowych.

Działania pod kryptonimem "ZNICZ", na stałe wpisały się w krajobraz polskich dróg. Tradycyjnie w tym okresie odnotowuje się wzmożony ruch drogowy, a co za tym idzie utrudnienia w płynnej jeździe, szczególnie w rejonie cmentarzy. Dodatkowy, niekorzystny wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, mieć może niesprzyjająca jesienna aura. Wszystkie te elementy zwiększają ryzyko wystąpienia zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Głównym zadaniem policjantów pełniących służbę w rejonie cmentarzy jest zapewnienie płynności w ruchu drogowym szczególnie w pobliżu cmentarzy i dróg dojazdowych, eliminowanie z ruchu nietrzeźwych jego uczestników, kontrola właściwego używania świateł zewnętrznych pojazdu oraz udzielanie informacji zainteresowanym o czasowych zmianach komunikacyjnych w organizacji ruchu.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama