- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Słupia: Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych

III Międzypowiatowy Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych odbył się w Słupi pod Kępnem. Jego organizatorem był Warsztat Terapii Zajęciowej w Słupi oraz Caritas Diecezji Kaliskiej

Naczelnym celem całego przedsięwzięcia była integracja środowisk osób niepełnosprawnych, promocja Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz osób z niepełnosprawnością.

Wśród występujących na scenie znaleźli się artyści reprezentujący Przedszkole Sióstr Boromeuszek w Kępnie, Dom Pomocy Społecznej w Rzetni, Środowiskowy Dom Samopomocy w Kępnie, Klub Seniora "Pod Żurawiem" w Kępnie, Warsztat Terapii Zajęciowej w Wieruszowie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Osieku ,Warsztat Terapii Zajęciowej w Ostrzeszowie oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Słupi.

Międzypowiatowy Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych współfinansowany był przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Impreza odbyła się w sali OSP w Słupi, a na jej zakończenie na uczestników czekał tort i poczęstunek.

www.powiatkepno.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama