- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie

We wtorek, 20 listopada, na deskach kępińskiego kina „Sokolnia” można było obejrzeć spektakl pod tytułem „Dieta cud”

Wydarzenie odbywało się przy wypełnionej po brzegi widowni. Teatralną ucztę dla mieszkańców zorganizował Kępiński Ośrodek Kultury. Wtorkowe popołudnie upływało pod znakiem teatralnego spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie. Na wypełnionej do ostatniego miejsca widowni zagościł dobry humor a publiczność spontanicznie reagowała na grę aktorską. Trzeba przyznać że było co oglądać. „Dieta cud” to satyra na telewizyjne czasy w gwiazdorskiej obsadzie. Na scenie wystąpiły doskonale znane i lubiane: Ewa Ziętek, Adrianna Biedrzyńska, Ewa Kuklińska i Mimi Kokoski.

Spektakl autorstwa Jana Jakuba Należytego jest satyrą na telewizyjne czasy. Sztuka pokazuje jak człowiek staje się najmniej ważnym elementem wszechobecnego show, w imię świętej „oglądalności”, jest jedynie produktem wypełniającym czas między blokami reklamowymi. To również historia o tym ile kobieta jest w stanie poświęcić dla sukcesu i sławy. Finał jest zaskakujący i jak w dobrej komedii z pozytywnym zakończeniem.

SG
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama