- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Spektakl z humorem

W poniedziałek, 11 marca, w kinie „Sokolnia” przy wypełnionej po brzegi widowni kępińskiego kina odbył się spektakl pt. „ Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą”. Ponad dwugodzinny spektakl był kolejnym przedsięwzięciem zaproponowanym przez Kępiński Ośrodek Kultury

Warto przypomnieć, że do tej pory publiczność w Kępnie oglądała „Dietę Cud” oraz „Andropauzę 1”

Tym razem wydarzenie odbywało się z udziałem gwiazd srebrnego ekranu. Swój aktorski kunszt w „Andropauzie 2” zaprezentowali: Maciej Damięcki, Jacek Kawalec, Agata Załęcka, Dariusz Gnatowski oraz Michał Pietrzak. W atmosferze dowcipu, tańca i piosenki aktorzy bawili i wzruszali publiczność, która nie szczędziła braw i owacji.

„Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą”, to historia pięciu sympatycznych mężczyzn, których los determinuje kobieta. W towarzystwie rozśpiewanych i roztańczonych pensjonariuszy sanatorium nie brak humorystycznych historii i zabawnych pomysłów. Tę muzyczną komedię autorstwa Jana Jakuba Należytego wyreżyserował Maciej Damięcki. Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko mniej lub bardziej trafne rozwiązania, po raz kolejny przekonuje o szczęśliwym zakończeniu „wojny płci”. Nie bez powodu sztuka dedykowana została widzom w każdym wieku i wśród bodaj każdej publiczności odniosła sukces.

SG
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama