Spotkanie z Martą Fox - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Spotkanie z Martą Fox

W ostatni majowy czwartek gościem Samorządowej Biblioteki Publicznej w Kępnie była Marta Fox, powieściopisarka, eseistka i poetka

Marta Fox zawodowo i z pasją, od ponad dwudziestu lat, zajmuje się twórczością prozatorską, pisząc głównie książki o problemach i rozterkach młodych ludzi. Między innymi dlatego Salonik „Między Wierszami” wypełniony był po brzegi młodzieżą z Gimnazjum nr 2 w Kępnie i Gimnazjum w Mikorzynie. Pisarka opowiadała młodzieży o swojej twórczości, o tym, jak pisanie stało się jej życiową pasją. Zaprezentowała kilka swoich książek oraz przeczytała pierwszy rozdział najnowszej „Cafe plotka”. Dalsza część spotkania została zdominowana przez młodzież, która zadawała Marcie Fox mnóstwo pytań, dotyczących życia codziennego pisarki, napisanych książek, a także dalszych planów.

Dzięki serdeczności i otwartości, autorka miała świetny kontakt z młodymi czytelnikami. Najbardziej aktywni zostali nagrodzeni książką z autografem. Jak powiedziała Marta Fox po spotkaniu - Dużo dobrej energii otrzymałam. Mam szczęście i spotykam wartościowych młodych ludzi, dlatego nie mogę uwierzyć, że młodzież się niczym nie interesuje. Trzeba im dać wybór, a to w dużej mierze zależy od nauczycieli, rodziców, bibliotekarzy.

Po raz kolejny kępińska młodzież pokazała, że czytanie książek nie jest jej obce.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama