Sprawcy włamania ustaleni - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Sprawcy włamania ustaleni

25-latek z Baranowa oraz 27-latek z Kępna są sprawcami, którzy w grudni ubiegłego roku włamali się na teren jednego z zakładów w Kępnie.

W nocy z 18 na 19 grudnia 2015 roku nieznani sprawcy włamali się do jednego z zakładów na terenie Kępna. Skradli wówczas pieniądze. Ich łupem padły ponadto elektronarzędzia, specjalistyczne urządzenia pomiarowe. Straty sięgały w sumie ponad 30 000 zł.
Po pierwszych czynnościach sprawa została umorzona. Nie oznaczało to jednak, że funkcjonariusze przestali się nią zajmować. Policjanci operacyjni prowadzili intensywne czynności wykrywcze. Żmudna praca śledcza doprowadziła ich między innymi do okolic Strzelina, gdzie sprawcy wyrzucili skradzione podczas włamania dokumenty. W tych okolicach równiez próbowali sprzedawać w lombardach skradzione przedmioty. Wkrótce też policjanci ustalili sprawców zdarzenia. Są to 25-latek z Baranowa oraz 27-latek z Kępna. 25-letni mężczyzna został już zatrzymany i przesłuchany. Przedstawiono mu także zarzuty kradzieży z włamaniem. Był on już karany za podobne przestępstwa. Drugi z mężczyzn jest obecnie poszukiwany.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama