- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Starosta Kępiński zaprasza na konferencję

Starosta Kępiński zaprasza na konferencję pt. „Spalanie płyt drewnopochodnych w instalacjach kotłowych – rozwiązania technologiczne w aspekcie prawnym, ekologicznym i ekonomicznym”, która odbędzie się w dniu 16 lutego 2016 roku o godzinie 1000 w Centrum Kształcenia Ustawicznego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Przemysłowa 10c, 63-600 Kępno

W programie konferencji przewidziano prelekcje specjalistów na następujące tematy:

1. Wpływ zanieczyszczonego powietrza na stan zdrowia ludzi – lekarz medycyny.
2. Prawo, a spalanie płyt drewnopochodnych – przedstawiciel WIOŚ w Poznaniu Inspektorat w Kaliszu.
3. Instalacja technologiczna: omówienie przykładowej kotłowni na odpady – przedstawiciele firm: RadmaR-Ekoenergia, Herz Armatura i Systemy Grzewcze Sp z o.o., Instal-filter S.A..
4. Możliwości finansowania projektów ekologicznych dla branży meblowej – przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz Banku Ochrony Środowiska w Poznaniu.
5. Bezpieczeństwo pożarowe zakładów branży meblowej – przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej PSP w Poznaniu, Komendy Powiatowej PSP w Kępnie oraz firm: Polon-Alfa Sp. z o.o. Sp.k. i BRESS Sp. z o.o.

Po przedstawieniu powyższej problematyki przewiduje się czas na otwartą dyskusję, wymianę poglądów i zadawania pytań prowadzącym. Do uczestnictwa serdecznie zapraszamy.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama