- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Strażacy z gminy Perzów najlepsi w powiecie

  • zdjęcie: www.perzow.pl
    zdjęcie: www.perzow.pl
W niedzielę 30 czerwca 2013 roku w Bralinie na boisku sportowym odbyły się zawody sportowo-pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu kępińskiego

Ich organizatorem był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Kępnie i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie, a gospodarzem Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Bralinie.

Zgodnie z regulaminem do udziału w zawodach można było zgłosić po dwie drużyny reprezentujące gminę w kategoriach seniorskich kobiet i mężczyzn, powyżej 16 roku życia. W niedzielnych zawodach łącznie wzięło udział 6 drużyn seniorek i 13 drużyn seniorów. Gminę Perzów reprezentowały jednostki męskie z OSP Perzów i OSP Turkowy. Warto dodać, że jednostka OSP Perzów broniła tytułu mistrzowskiego. Dzięki osiągniętym bardzo dobrym czasem (55s+39s) i po raz kolejny zajęli I miejsce. OSP Turkowy po sztafecie zajmowała II miejsce tuż za OSP Perzów z czasem zaledwie o 1 sekundę gorszym. Po bojówce zostali wyprzedzeni tylko przez OSP Myjomice-Ostrówiec, która perfekcyjnie wykonała to ćwiczenie. W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła drużyna z Biadaszek, drugie OSP Myjomice - Ostrówiec, a trzecie OSP Tabor Wielki. Całe zawody stały na wysokim poziomie, a różnice pomiędzy finałowymi drużynami były sekundowe.

W historii współzawodnictwa jednostek OSP w zawodach sportowo-pożarniczych powiatu kępińskiego nie było takiej sytuacji aby dwie jednostki z jednej gminy znalazły się na podium. Druhowie z OSP Perzów i Turkowy rewelacyjnie zaprezentowały Gminę Perzów na zawodach powiatowych w Bralinie. Serdecznie im za to dziękuje - powiedział Roman Kula – Komendant Gminny, który był przedstawicielem Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Perzowie na tych zawodach. Swojego zadowolenia z wyników zawodów nie kryła również Bożena Henczyca - wójt gminy Perzów, która pogratulowała jednostkom OSP Perzów i OSP Turkowy, jednocześnie podkreślając, jak ważną rolę pełnią ochotnicze straże pożarne w ramach lokalnych społeczności gminy Perzów.

Źródło: www.perzow.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama