Świba: Zaginiona 80-latka nie żyje - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Świba: Zaginiona 80-latka nie żyje

Poszukiwana 80-letnia mieszkanka Świby została odnaleziona w niedzielny poranek, 19 stycznia 2014 roku. Ekipa poszukiwawcza odnalazła kobietę w polach, daleko za domem. Niestety, w momencie odnalezienia, już nie żyła

Przypomnijmy, kobieta była poszukiwana od sobotniego popołudnia, 18 stycznia br. Wyszła z domu około godziny 13.00 i nikt od tej pory jej nie widział. Akcję poszukiwawczą prowadziła policja, włączyły się w nią ochotnicze straże pożarne, strażacy Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie oraz mieszkańcy miejscowości Świba. Akcja poszukiwawcza w sobotę trwała do późnych godzin nocnych i została wznowiona w niedzielny poranek. Użyto psów tropiących. Liczyła się każda minuta, gdyż zaginiona 80-latka nie miała na sobie żadnej zimowej odzieży wierzchniej. Policja, poza akcją poszukiwawczą prowadziła także liczne rozpytania wśród mieszkańców.

Ostatecznie kobieta została odnaleziona w polach, daleko za domem przez jedną z ekip poszukiwawczych. Lekarz Pogotowia Ratunkowego w Kępnie stwierdził zgon kobiety. Policja, pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Kępnie na miejscu znalezienia ciała przeprowadziła wszystkie potrzebne czynności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Kępnie.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama