Święto Pań w Perzowie - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Święto Pań w Perzowie

W niedzielę, 9 marca, w Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W imprezie wzięło udział ponad 200 pań, którym nierzadko towarzyszyli partnerzy

Tego niedzielnego popołudnia w sali widowiskowej ośrodka spotkały się przedstawicielki różnych środowisk: uczennice, studentki, kobiety aktywne zawodowo, mamy, czy seniorki. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich zebranych wiele atrakcji. Wszystkich zebranych powitali: wójt Bożena Henczyca, przewodnicząca Rady Gminy Perzów Danuta Froń oraz Marcin Kowalski z GOK, którzy złożyli wszystkim paniom życzenia. Potem przyszedł czas na symboliczny toast lampką szampana. Na wszystkich zebranych czekał okazały, pyszny tort. Zaś na scenie pojawiły się przedszkolaki z przedszkola w Perzowie, które na tą okazję przygotowały specjalny program artystyczny.

Następnie nadszedł czas na wręczenie nagród w konkursie plastycznym pn. "Kobieta zmienną jest", zorganizowanym przez GOK. Na konkurs napłynęło blisko 80 prac. Kolejnym punktem dnia był koncert w wykonaniu nowopowstałego zespołu muzycznego, działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie. Młodzi wokaliści zaśpiewali m.in. "Babę zesłał Bóg", "Ktoś mnie pokochał", "Czy ten pan i pani", czy "W siną dal". Po nich nadszedł czas na pokaz tańca w wykonaniu szkoły tańca Glamdance Studio. Młodzi tancerze chociaż na kilka minut przywołali wspomnienie zakończonego niedawno karnawału. Ostatnim akcentem imprezy był występ panów z zespołu "Perzowianie", którzy wykonali dla pań kilka specjalnych utworów. Atrakcyjności spotkaniu dodała kwiatowa sceneria, na którą składały się: wystrój stołów wykonany przez kwiaciarnię Stokrotka z Perzowa oraz dekoracja sceny, przygotowana przez dzieci z koła plastycznego przy GOK pod opieką Justyny Skoczylas. Na koniec, organizatorzy przygotowali jeszcze jedną niespodziankę: każda z pań otrzymała pięknego tulipana z rąk męskiej części publiczności.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama