- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Szkolenie z nalewek

  • zdjęcie: www.wrota.info.pl
    zdjęcie: www.wrota.info.pl
  • zdjęcie: www.wrota.info.pl
    zdjęcie: www.wrota.info.pl
  • zdjęcie: www.wrota.info.pl
    zdjęcie: www.wrota.info.pl
Mały kieliszek orzechówki pomoże przy niestrawności. Jałowcówka jest dobra na przeziębienie, nalewka czosnkowa obniża poziom cholesterolu. To tylko niektóre dobroczynne właściwości prastarych polskich nalewek…

W dniach 24 i 25 czerwca odbyły się zorganizowane po raz drugi szkolenia pn. „Zachęta do sztuki nalewek”. W szkoleniach wzięły udział dwie 15 osobowe grupy uczestników. Szkolenia przeprowadził Mistrz Polski nalewek Hieronim Błażejak, który w programie przedstawił historię nalewkarstwa w Polsce oraz opowiedział w jaki sposób w jego życiu rozpoczęła się przygoda z nalewkami. Uczestnicy szkolenia poznawali przepisy na wykonanie nalewek z przeróżnych kwiatów i owoców, każdy mógł podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z domowym wyrobem nalewek. Szkolenie obejmowało również zajęcia praktyczne z wyrobu czterech nalewek. Dla osób, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę ze sztuką robienia nalewek, szkolenie było prawdziwą zachętą i dobrą praktyką do rozwijania swojej pasji. Sztuka przyrządzania tych doskonałych trunków wraca dzisiaj do łask. To bardzo dobrze, bo nalewki dojrzewające w domowych spiżarniach to prawdziwe przysmaki i z pewnością nie ma nic lepszego do deseru i kawy niż kieliszek domowej nalewki. Poza tym można zaskoczyć gości czymś oryginalnym, niepowtarzalnym.

www.wrota.info.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama