Szlakiem obywatelek.pl - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Szlakiem obywatelek.pl

6 listopada 2012 r. uczennice klasy II LOA, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, wzięły udział w spotkaniu z działaczkami Fundacji „Obywatelki.pl”, które odbyło się w Powiatowej Bibliotece Publicznej

Spotkanie zostało zrealizowane w ramach projektu „Szlakiem obywatelek”, który został dofinansowany przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich FIO MIPS. Jego celem jest zwiększanie świadomości społeczeństwa na temat roli i miejsca kobiet w działalności publicznej, rozszerzanie kompetencji przywódczych kobiet, upowszechnianie nowego wizerunku aktywnej kobiety – kompetentnej liderki, animatorki, menadżerki skłonnej do realizacji zadań na rzecz całego społeczeństwa.

Uczennice miały okazję spotkać się z kępnianką dr Krystyną Babiak – dziekanem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, wieloletnią członkinią władz samorządowych radców prawnych na szczeblu regionalnym i krajowym. Podczas spotkania uświadomiła zebranym problemy, z jakimi na co dzień borykają się kobiety. Zaprezentowana została też objazdowa wystawa prezentująca obywatelki, które łamią stereotypy.

Organizatorkami wyjścia były: Grażyna Gatner i Beata Wylęga Grygierzec.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama