- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Szlakiem Południowej Wielkopolski

Blisko 150 miłośników dwóch kółek, wzięło udział w rajdzie rowerowym organizowanym przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Wrota Wielkopolski” oraz Stowarzyszenie „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania”

W minioną niedzielę rowerzyści z powiatów kępińskiego oraz ostrzeszowskiego wzięli udział w rajdzie rowerowym, będącym podsumowaniem projektu współpracy pn. „Rowerowa Pętla Południowej Wielkopolski”, którego celem było wytyczenie 350 km szlaku rowerowego przebiegającego przez wspomniane powiaty.

Liczna grupa cyklistów z powiatu kępińskiego o godzinie 13.00 wyruszyła spod siedziby biura LGD „Wrota Wielkopolski”, by spotkać się z grupą z Ostrzeszowa na uroczystym otwarciu szlaku w Mikorzynie. Po drodze kępnianie, w asyście przewodnika Jerzego Wojciechowskiego, zwiedzili m. in. kościół p.w. św. Andrzeja w Baranowie, ratusz w Kępnie, synagogę kępińską oraz Sanktuarium Św. Idziego w Mikorzynie.

Punktem kulminacyjnym rajdu było uroczyste otwarcie nowego szlaku rowerowego. Wstęgę przecięli zastępca burmistrza Miasta i Gminy Kępno Szymon Szczęsny, Marika Możdżanowska z biura senator Andżeliki Możdżanowskiej oraz prezesi Lokalnych Grup Działania OLGD i Wrota Wielkopolski Krystyna Sikora i Grzegorz Grzunka. W Mikorzynie na wszystkich uczestników rajdu czekał energetyczny posiłek, który dał rowerzystom siłę na drogę powrotną.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama