- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Tragiczny wypadek w Bralinie

  • źródło: www.kepno.policja.gov.pl
    źródło: www.kepno.policja.gov.pl
  • źródło: www.kepno.policja.gov.pl
    źródło: www.kepno.policja.gov.pl

3 sierpnia 2013 roku około godz. 16.00 w Bralinie na ul. Wrocławskiej doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jedna osoba nie żyje.

3 sierpnia 2013 roku oficer dyżurny KPP Kępno został poinformowany o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Bralinie. Na miejsce szybko wysłani zostali funkcjonariusze kępińskiej komendy. Ustalili oni, że 46-latek z gminy Bralin nagle, z niewiadomych przyczyn wszedł na jezdnię wprost pod jadący w kierunku Wrocławia samochód osobowy marki ford, którym kierował 57-letni mieszkaniec Wrocławia. Na skutek uderzenia pieszy doznał obrażeń ciała i został odwieziony do szpitala. Niestety, mimo reanimacji, nie udało się go uratować.

Na miejscu funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie wykonali czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i przebiegu zdarzenia. Czynności te nadzorowała Prokuratura Rejonowa w Kępnie. Kierujący fordem nie doznał obrażeń ciała, a przeprowadzone badanie wykazało ponadto, że był trzeźwy. Od pieszego została pobrana krew do dalszych badań, które pozwolą na ustalenie stanu jego trzeźwości. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Kępno.

źródło: www.kepno.policja.gov.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama