Trenuj codziennie z Akademią Piłkarską Reissa - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Trenuj codziennie z Akademią Piłkarską Reissa

Twoje dziecko marzy o karierze niczym Robert Lewandowski? Uwielbia zespołowe zabawy, a sport to jego prawdziwe hobby? A może jest zawodnikiem Akademii i chce poznać swoich rówieśników z innej lokalizacji. Jeśli tak, koniecznie wykorzystaj okres wakacji i zapewnij mu moc atrakcji w postaci dodatkowych treningów w Akademii Piłkarskiej Reissa.

Klub zaprasza wszystkie dzieci w kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat). Do szkółki mogą dołączać zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Wakacje to od lat czas błogiego lenistwa dla wielu z nas. Podczas upalnych dni również najmłodsi, wykorzystując wolny czas, godzinami przesiadują przed ekranami telewizorów i komputerów. Nie ma lepszego sposobu na spożytkowanie energii dziecka niż aktywność fizyczna. Zapewniając mu treningi przez cały rok, warto zadbać o możliwość uprawiania sportu również w słonecznej, wakacyjnej aurze. Młody sportowiec nie tylko powinien mieć świadomość, że nieustanny rozwój lepiej wpływa na jego formę, ale i wspomaga doskonalenie własnych umiejętności. Zachęcając do aktywności fizycznej, Klub Sportowy Akademia Piłkarska Reissa jako jedyny w Polsce zaprasza wszystkie dzieci od 4. roku życia (zarówno, chłopców jak i dziewczynki) na wakacyjne treningi piłki nożnej. Już od 1 lipca nie tylko zawodnicy grający pod egidą klubu, ale i wychowankowie innych szkółek piłkarskich, mają okazję trenować aż 5 razy w tygodniu w dowolnie wybranych lokalizacjach. W celu uzyskania więcej informacji o wakacyjnej promocji Akademii, prosimy o kontakt z koordynatorem klubu w danym mieście. Jeśli chcesz sprawdzić listę lokalizacji, zajrzyj na stronę http://www.akademiareissa.pl/lokalizacje.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama