- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Trzcinica: Poprawa bezpieczeństwa

W sierpniu na ulicy Szkolnej w Trzcinicy Gmina Trzcinica wybudowała plac postojowy, ponadto wykonano oznakowanie poziome ulicy z wyznaczeniem miejsc postojowych dla samochodów osobowych i autobusów szkolnych. Równolegle Powiatowy Zarząd Dróg wykonał oznakowanie ronda w Trzcinicy.

Wykonanie oznakowania ronda poprzedziło opracowanie odpowiedniej dokumentacji w uzgodnieniu której uczestniczyła Gmina Trzcinica. Jak dodaje Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik: Wymienione prace w sposób znaczący poprawiły bezpieczeństwo zwłaszcza że wiąże się to z nasileniem ruchu związanym z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Jednocześnie chciałbym podziękować Powiatowemu Zarządowi Dróg za rozwiązanie tego ważnego problemu, który wielokrotnie sygnalizowaliśmy, jakim była poprawa bezpieczeństwa ruchu na rondzie w Trzcinicy, z którego korzysta bardzo wielu mieszkańców Naszej Gminy, ale także innych użytkowników dróg.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama