Trzcinica: Remonty i inwestycje w obiektach oświatowych - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Trzcinica: Remonty i inwestycje w obiektach oświatowych

  • zdjęcie: www.trzcinica.com.pl
    zdjęcie: www.trzcinica.com.pl
Wykorzystując okres wakacji letnich przystąpiono do prac remontowych i budowlanych w Zespole Szkół w Laskach i w Zespole Szkół w Trzcinicy

W Laskach wykonane zostaną nowe podłogi w części pomieszczeń. Zostaną także wykonane prace malarskie w części pomieszczeń lekcyjnych. Trwają przygotowania do przyjęcia dodatkowego trzeciego oddziału przedszkolnego. Rozpoczęły się również prace ziemne przy boisku szkolnym. Natomiast w Zespole Szkół w Trzcinicy wykonane zostaną prace malarskie i konserwacyjne. Trwają prace przygotowawcze do przyjęcia nowego czwartego oddziału przedszkolnego. Kontynuowane są prace w nowym budynku przedszkola. Aktualnie realizowany jest IV etap tej inwestycji, który uwzględnia głównie wykonanie robót wykończeniowych, tj. montaż drzwi, wentylacji mechanicznej, oświetlenia zewnętrznego oraz instalację zbiornika gazu płynnego. Wykonano już ogrodzenie.

Gmina Trzcinica oczekuje na rozstrzygnięcie konkursu o dofinansowanie projektu pn. „Przedszkole marzeń” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt uwzględnia między innymi środki na wyposażenie nowych oddziałów przedszkolnych w Laskach i Trzcinicy.

Źródło: www.trzcinica.com.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama