- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Uchwalono program współpracyNa wtorkowej sesji Rady Powiatu w Kępnie, uchwalono nowy program współpracy. Obejmuje on współdziałanie tejże jednostki z organizacjami działającymi na rzecz Powiatu Kępińskiego i jego mieszkańców.

Program ma na celu wypracowanie partnerskich metod i form kooperacji z organizacjami pozarządowymi. Będzie polegał, m.in. na zlecaniu organizacjom zadań publicznych, wraz z udzielaniem dotacji na dofinansowanie ich realizacji, wzajemnym informowaniu się o planowanych kierunkach działalności, czy prowadzeniu wspólnych przedsięwzięć, np. organizacji imprez kulturalno – promocyjnych.

Program realizowany będzie w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2012 roku. Na obecnym etapie nie wiadomo jeszcze jaka kwota zostanie przeznaczona na przedsięwzięcie. Środki na ten cel zostaną zabezpieczone w budżecie powiatu na 2012 rok.

Wszystkie organizacje chcące wziąć udział w programie, będą musiały złożyć ofertę, która zostanie poddana ocenie, specjalnie na tę okazję powołanej, komisji.

Dzięki temu przedsięwzięciu powiat chce mieć możliwość bezpośredniego rozeznania lokalnych potrzeb, szybkiego reagowania na pojawiające się problemy oraz rozszerzenia wachlarza różnorodnych usług sprzyjających podwyższaniu poziomu życia mieszkańców i budowaniu partnerstwa.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama