- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

W Perzowie powstanie mural

Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych w wieku 13-19 lat do wzięcia udziału w darmowych warsztatach graffiti, które odbędą się w czwartek, 29 sierpnia od godz. 9 rano na terenach przy GOK

Warto wziąć w nich udział, gdyż uczestnicy, pod okiem profesjonalnych artystów będą wykonywać własne dzieła, z których powstanie wystawa powarsztatowa, a najlepsi wezmą udział w tworzeniu wielkiego muralu na scenie plenerowej, znajdującej się w perzowskich „dołach”. Mural będzie inspirowany flagą i herbem gminy Perzów, a dokładniej postacią smoka, który się w nim znajduje. Głównym celem akcji jest otwarcie się instytucji kultury na nowe formy wyrazu artystycznego oraz przekonywanie, że graffiti nie jest wandalizmem a pełnowartościową sztuką. Warsztaty mają na celu wyjście naprzeciw oczekiwaniom młodego pokolenia, a projekt muralu doskonale łączy w sobie tradycję i młodzieńczy dynamizm.

Na warsztaty można się zapisać, dzwoniąc pod nr tel. 62 7861087 oraz mailowo: gokperzow@interia.pl , podając imię i nazwisko, miejscowość oraz rok urodzenia.
Zapraszamy, liczba miejsc jest ograniczona.

Marcin Kowalski
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama