- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Wakacje w mieście bez nudy

Słoneczna pogoda i koniec zajęć szkolnych to najlepszy czas na podróż, odkrywanie nowych miejsc i wypoczynek. Wszystkich, którzy nie mogą liczyć na wakacyjny wyjazd Kępiński Ośrodek Kultury zaprasza do skorzystania z wakacyjnej oferty

Nie zabraknie projekcji ulubionych bajek, zajęć plastycznych i wspólnego śpiewania w konkursach karaoke oraz spotkań w gronie pasjonatów filatelistyki i modelarstwa.

Już od 5 lipca w kinie „Sokolnia” ruszy kino dla dzieci. W każdy czwartek bez względu na pogodę najmłodsi mogą liczyć na spotkanie ze swoimi ulubionymi bajkowymi bohaterami. W sali kinowej projekcje rozpoczną się od godziny 11.00. Z kolei środy to czas zagwarantowany na wokalne popisy. Wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w śpiewaniu znanych i lubianych piosenek Ośrodek Kultury zaprasza na Karaoke do kina „Sokolnia”. Pierwsze wokalne popisy przewidziane są już 11 lipca.

Natomiast we wtorki odbywać się będą zajęcia plastyczne. Będzie można spróbować sił w ciekawych technikach artystycznych. Organizatorzy przewidują również przygotowanie pleneru malarskiego z nagrodami dla wszystkich uczestników. Ciekawą propozycją dla najmłodszych i ich rodziców będzie również wycieczka rowerowa, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Tym razem amatorzy dwóch kółek udadzą się w kierunku Żurawińca, Łęki Mroczeńskiej, Mroczenia, Lasek i Joanki. W programie między innymi zwiedzanie arboretum, wizyta w stadninie koni oraz wspólny piknik z pieczeniem kiełbasek. Wycieczka wyruszy 8 lipca o godzinie 14.00 spod siedziby KOK-u przy ul. Sikorskiego 3. Podczas tego lata będzie można wybrać się na jeszcze jedną rowerową wyprawę, którą zaplanowano na 19 sierpnia.

W czasie tegorocznych wakacji nie zabraknie oferty dla pasjonatów lotnictwa i modelarstwa. W każdy piątek w siedzibie Ośrodka Kultury będą odbywały się zajęcia, zaś na 25 i 26 sierpnia w Klinach zaplanowano piknik modelarski. W czasie imprezy będzie można z bliska przyjrzeć się akcesoriom modelarskim oraz ręcznie konstruowanym i sklejanym modelom. Z pewnością wiele z nich zostanie zaprezentowanych podczas lotów.

Wtorek po 14.00 to czas dla miłośników znaczków, stempli i pocztówek. Sekcja filatelistyczna w okresie wakacyjnym będzie kontynuowała swoją działalność. Wszyscy którzy lubią kolekcjonowanie a zagadnienia filatelistyki nie są mu obce może rozwijać swoje pasje. Organizatorzy wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży liczą na dużą frekwencję. Sprawmy by wakacje nie były tylko czasem wolnym od szkoły ale też niosły za sobą ciekawe wyzwania i mnóstwo atrakcji.

SG
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama