Warsztaty kulinarne w gminie Trzcinica - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Warsztaty kulinarne w gminie Trzcinica

9 września 2014 r. w ramach realizacji przez Stowarzyszenie LGD Wrota Wielkopolski oraz Stowarzyszenie Ostrzeszowska LGD projektu współpracy „Dziedzictwo Południowej Wielkopolski” rozpoczął się cykl warsztatów kuchni regionalnej, warsztatów wędliniarskich, warsztatów serowarskich oraz warsztatów rękodzieła w gminie Trzcinica

Pierwsze – warsztaty wędliniarskie odbyły się w Piotrówce w budynku Domu Ludowego. Program warsztatów połączył zajęcia teoretyczne i praktyczne oraz degustację przygotowanych potraw. Warsztaty przeprowadziła firma Nowicki Naturalnie Pana Jacka Nowickiego. Wzięło z nich udział 16 uczestników z terenu gminy.

Kolejne spotkanie miało miejsce w Domu Ludowym w Trzcinicy w dniu 15 września dotyczyło warsztatów kuchni regionalnej.

Cieszyły się one dużą popularnością i skorzystały z nich 23 panie. Pokaz zrealizowali kucharze z firmy Folwark Ustronie: Maciej Barton oraz Paweł Powroźnik.

Najbliższe spotkanie w ramach warsztatów rękodzieła artystycznego będzie miało miejsce w domu Ludowym w Laskach w dniu 8 października br., a kolejne – warsztaty serowarskie w Domu Ludowym w Wodzicznej w dniu 21 października br.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama