Widokówka z Kępna - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Widokówka z Kępna

Kępiński Ośrodek Kultury i koło Polskiego Związku Filatelistów w Kępnie ogłaszają konkurs fotograficzny pt. „Portret miasta”

W konkursie może wziąć udział każdy pasjonat fotografii, który zgłosi do 29 marca 2013 r. maksymalnie dwa wykonane przez siebie zdjęcia z Kępna. Celem konkursu jest upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki oraz ukazywanie Kępna przy pomocy fotograficznych środków wyrazu, przy pełnej dowolności interpretacyjnej.

Jury konkursu wyłoni laureata, którego praca znajdzie się na widokówce wydanej przez Kępiński Ośrodek Kultury i Polski Związek Filatelistyczny z okazji 55-lecia kępińskiego koła PZF.

Fotografie należy przesłać na adres mailowy: sekretariat@kok-kepno.org lub dostarczyć do siedziby Organizatora: Kępiński Ośrodek Kultury, ul. Sikorskiego 3, 63-600 Kępno, z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”.

Pliki do pobrania:

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama