Wizerunek seniorów w Wielkopolsce - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Wizerunek seniorów w Wielkopolsce

15 października w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kępnie odbyło się spotkanie przedstawicieli środowisk społecznych, opinio i kulturotwórczych z terenu powiatu kępińskiego

Tematem moderowanego panelu była problematyka związana m.in. z barierami i aktywnością osób starszych w działaniach społeczno-kulturalnych, wizerunkiem seniorów, ich rolą w dzisiejszym społeczeństwie czy budowaniem kapitału społecznego w oparciu o inicjatywy międzygeneracyjne. Spotkanie odbywało się w ramach projektu pt.: „Osoby w wieku 50+ a rozwój kapitału społecznego. Diagnoza i ewaluacja potrzeb wielkopolskich inicjatyw kulturalnych”. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kępnie włączyła się jako partner do projektu Fundacji Altum i Regionalnego Obserwatorium Kultury Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Rezultatem projektu będzie kompleksowy raport wraz z rekomendacjami oraz bazą miejsc i inicjatyw dla seniorów, mających posłużyć jako użyteczne narzędzie dla podmiotów (instytucji publicznych, samorządów i organizacji samorządowych) odpowiedzialnych za prowadzenie polityki kulturalnej i społecznej.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama