Włoskie przeboje w Kępnie - Kępno - Kepnianie.pl
- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Włoskie przeboje w Kępnie

15 lipca na Rynku w Kępnie odbył się koncert pn. „Włoskie przeboje w Kępnie”. Była do kolejna odsłona cyklu „Muzyczne Lato”. Organizatorami przedsięwzięcia byli Burmistrz Miasta i Gminy Kępno oraz Kępiński Ośrodek Kultury

Na scenie zaprezentowało się dwóch wokalistów – Aleksander Hącia oraz Lidia Kulik.

Aleksander Hącia to mieszkaniec Wieruszowa. Jeszcze do niedawna śpiewał w lokalnym zespole muzycznym, grających na zabawach i innych imprezach. W 2008 roku wydał płytę, na której znalazła się piosenka z melodią skomponowaną przez znanego już Kępnianom Jacka Telusa oraz słowami napisanymi przez Dyrektor KOK Annę Niesobską.

Lidia Kulik to rodowita Kępnianka. Zawodowo zajmuje się nauczaniem matematyki w kępińskim liceum. Prywatnie śpiewa w lokalnym zespole na różnego rodzaju imprezach.

Artyści wykonali włoskie przeboje oraz kilka utworów z gatunku polskiej muzyki rozrywkowej, wzbudzając we wszystkich zgromadzonych miłe wspomnienia.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama