- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Wyróżnienie dla zespołu akordeonowego z Kępna

11 kwietnia br., zespół akordeonowy z Kępna w składzie: Mateusz Józefiak, Przemysław Rachlak i Hubert Ceglarek wziął udział w V Festiwalu Kameralnych Zespołów Akordeonowych „Od duetu do nonetu” w Oleśnie

Na muzycznej scenie zaprezentowały się zespoły z Oleśnicy, Opola, Olesna, Kluczborka, Kędzierzyna – Koźla, Częstochowy, Strzelec Opolskich, Głubczyc i Kępna. Sceniczne prezentacje oceniało jury reprezentowane przez wykładowców z Akademii Muzycznej w Częstochowie i Katowicach.

Poziom wykonawczy w tej edycji festiwalu był wyjątkowo wysoki. Zdobycie wyróżnienia przez zespół akordeonowy z Kępna uważa się za duże osiągnięcie. W ramach zorganizowanej imprezy odbył się wykład dla nauczycieli na temat „Nauczanie początkowe dzieci w zakresie gry na akordeonie” oraz koncert duetu akordeonowego, reprezentowanego przez członków komisji konkursowej.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama