- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Z zainteresowaniami do Ośrodka Kultury

Grafik zajęć dodatkowych prowadzonych dla dzieci i młodzieży w Kępińskim Ośrodku Kultury jest już wypełniony po brzegi

W tym roku szkolnym można skorzystać z zajęć wokalnych, techniki śpiewu, teatralnych, tanecznych, plastycznych, modelarni, gry na gitarze, a także filatelistycznych, dziennikarsko-fotograficznych i decoupage.

- Zajęcia popołudniowe dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych to możliwość aktywnego spędzania czasu, oferta edukacji pozaszkolnej i rozwijanie umiejętności - mówi Justyna Hołub-Rojkiewicz, dyrektor KOK.

Wszyscy kochający muzykę i śpiew mogą uczęszczać na zajęcia wokalne, techniki śpiewu oraz gry na gitarze. Niemal każdego dnia w Ośrodku Kultury swoje próby mają także zespoły młodzieżowe. Młodzi ludzie tworzą tu własną muzykę i wymieniają doświadczenia. Nowe aranżacje tworzy tu miedzy innymi zespół Sławka Kłodnickiego - Oueento Band.

Miłośnicy tańca mogą realizować swoje zainteresowania podczas zajęć Klubu Tańca „Retro”. Poza tańcem towarzyskim Ośrodek Kultury prowadzi także zajęcia z Break Dance`u.

Z kolei artystyczne talenty można rozwijać na zajęciach teatralnych. Utytułowana grupa po tegorocznym Grand Prix w Przeglądzie Teatralnym w Kaliszu i zagranicznych występach w ramach projektu „Kępno dawniej i dziś”, przygotowuje obecnie przedstawienie oparte o życie i twórczość Janusza Korczaka.

Odrębny blok stanowią zajęcia plastyczne. Tu mogą się realizować zarówno najmłodsi jak i gimnazjaliści oraz młodzież licealna. Tych ostatnich Ośrodek Kultury chce nie tylko zapoznać z różnymi technikami artystycznymi ale też pobudzać do twórczej aktywności poza szkołą. Tak aby młodzi ludzie rozwijali swoje zainteresowania a w przyszłości właśnie ze sztuką wiązali swoje pasje. Z dużym zainteresowaniem wśród dorosłych spotkały się warsztaty decoupage. Efekty ich pracy ozdobią zapewne niejedno mieszkanie.

Z kolei pasjonaci modelarstwa mogą realizować swoje zainteresowania w każdy piątek i sobotę. Odrębne zajęcia zorganizowane zostały również dla młodych fotografów i dziennikarzy, którzy już tworzą internetową „Galerię prasową”.

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama