- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Z życzeniami dla Pań


7 marca br., w przeddzień święta kobiet, władze miasta zaprosiły Panie na uroczyste spotkanie. Z tej wyjątkowej okazji nie zabrakło życzeń, kwiatów i niespodzianek.

Świętowanie z okazji Dnia Kobiet władze miejskie zaproponowały Paniom już w środę, 7 marca. Na uroczyste spotkanie zaproszone zostały obecne i emerytowane pracownice placówek oświatowych, działaczki stowarzyszeń, przedstawicielki kępińskich instytucji i władz miasta. Wszystkie zebrane Panie w restauracji „Kamiński” przywitał przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Dąbrowski. Przewodniczący wraz z męską częścią Rady Miejskiej i Urzędu Miasta wręczył Paniom kwiaty i słodki upominek. Nie zabrakło też toastu i najlepszych życzeń, aby pomyślność i dobry nastrój towarzyszyły Paniom nie tylko od święta. Spotkanie upłynęło na rozmowach w miłej, odświętnej atmosferze.

Z myślą o kobietach specjalny program przygotował również Kępiński Ośrodek Kultury. Kiedy na scenie pojawili się podopieczni KOK, czas wypełnił się muzyką, tańcem i poezją. Na scenie wystąpił Klub Tańca Retro oraz formacja Breakdance. W męskim wykonaniu można było obejrzeć grecką „zorbę” oraz spektakularne układy taneczne breakdance. Po dynamicznej dawce tańca był też czas na muzykę i poezję. Utwory Seweryna Krajewskiego „Nie jesteś sama” oraz Macieja Maleńczuka „Niewiele ci mogę dać” zaśpiewali Przemysław Klepacz i Wojciech Lisowski. Na zakończenie wyjątkowe, poetyckie życzenia złożył, prowadzący część artystyczną, Patryk Pegza.

Dzień Kobiet stanowi tradycję, o której nie wypada zapominać. Święto 8 marca obchodzone jest niemal na całym świecie od ponad stu lat. Wbrew powszechnej opinii nie jest jedynie związane z rzeczywistością PRL-u, ale ma swój pierwowzór w rzymskich Matronaliach, obchodzonych właśnie w pierwszych dniach marca. Było to święto związane z początkiem nowego roku, macierzyństwem i płodnością. Z tej okazji mężowie obdarowywali swoje żony prezentami i spełniali ich życzenia.

Kępiński Ośrodek Kultury oraz zespół Kepnianie.pl dołączają się do najlepszych życzeń dla wszystkich Pań!
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama