- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Zagrali by powitać wiosnę

W sobotę, 24 marca br., w kinie „Sokolnia” na rockowo przywitano wiosnę. Kępińskie zespoły zagrały i wprowadziły licznie zgromadzoną publiczność w wiosenny nastrój.

To pierwsza tego typu impreza w Kępnie, która była przygotowana głównie przez młodzież. Organizatorami wydarzenia byli Dawid Pietrzak, Paweł Śpiewak i Kamil Raszewski. Konferansjerkę prowadzili Kacper Pezalski i Kamil Raszewski. Na scenie pojawiły się kępińskie zespoły młodzieżowe Village on the Moon, Rezerwa, Bloody Blades, Tormentor. Gwiazdą wieczoru był zespół Lucky Note, dla którego występ ten był jego ostatnim.

Wśród licznie zgromadzonej publiczności w kinie „Sokolnia” oprócz młodzieży, nie zabrakło również dorosłych, którzy bacznie przyglądali się poczynaniom młodych artystów. Organizatorzy już teraz deklarują, że to pierwsza, ale nie ostatnia tego typu impreza w regionie i już dziś zapraszają wszystkich za rok.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
Zygfryd

2012-03-28 11:02

To było suuper! Tylko ta Prezerwatywa wszystko popsuła:(
ktoś

2012-03-27 15:00

potrzeba więcej takich imprez, może nasze szanowne władze spojrzą na potrzeby młodzieży i same wezmą się za organizację podobnych koncertów...
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama