- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Zagrali z pompą również w Kępnie

  • Kępińscy wolontariusze
    Kępińscy wolontariusze
  • Wielkie Granie na hali KOSiR
    Wielkie Granie na hali KOSiR
  • Wielkie Granie na hali KOSiR
    Wielkie Granie na hali KOSiR
Wczoraj, na ulicach powiatu kępińskiego, można było spotkać wolontariuszy kwestujących na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Był to już 20 Finał WOŚP.

Zimą 1993 roku po raz pierwszy wystartowała akcja, której organizatorem jest Jerzy Owsiak. Na chwilę obecną na koncie WOŚP znajduje się ponad 40 milionów złotych. W kępińskim sztabie udało się zgromadzić ponad 70 tysięcy złotych. Jednakże wstępną kwotę, jaką zebrano poznamy dziś po południu, a ostateczną za kilka tygodni. Wszystko wskazuje na to, że ubiegłoroczny rekord – ponad 47 milionów złotych, będzie pobity.

Wczoraj od rana, na ulicach powiatu kępińskiego kwestowali wolontariusze, których było ok. 190. W całej Polsce w zbiórce wzięło udział 120 tysięcy wolontariuszy.

W Kępnie orkiestra zagrała na hali Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wolontariuszy można było spotkać także w Bralinie, Perzowie i Łęce Opatowskiej. Wielkiemu Graniu towarzyszyły licytacje przedmiotów, występy wokale i taneczne oraz „Światełko do nieba”.

W tym roku orkiestra grała dla wcześniaków i kobiet ciężarnych z cukrzycą. Za pieniądze zebrane do puszek i podczas licytacji zostaną kupione pompy insulinowe oraz urządzenia do ratowania życia wcześniaków.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama