- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Zarząd Powiatu przyznał dotacje

Zarząd Powiatu Kępińskiego wybrał oferty na realizację zadań publicznych w bieżącym roku przez organizacje pozarządowe i inne podmioty. Najwyższą dotację uzyskało Kępińskie Stowarzyszenia Wsparcia Rodziny JULIA, któremu przyznano kwotę 2100zł na projekt pn. „A TUTAJ WSZYSTKO GRA”.

Przedsięwzięcie Stowarzyszenia JULIA zakłada upowszechnianie i promocję twórczości kulturalnej i artystycznej mieszkańców Powiatu. Całkowity koszt zadania to 15050zł, Stowarzyszenie wnioskowało o kwotę 12000zł.

Po 2 tysiące złotych dofinansowania uzyskały Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży „COR UNUM” na organizację cyklicznych imprez sportowych i turystycznych na terenie Powiatu o zasięgu powiatowym i ponadpowiatowych, pn. „Zdrowo zakręceni!” oraz Towarzystwo Społeczne „TILIA” Wodziczna na projekt pod nazwą „Wodziczański Plener Malarski… - wydanie publikacji poplenerowej”.

Dotacje uzyskały również Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kępnie – 1500zł, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „SOKÓŁ” w Bralinie – 1300zł, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Bralińskiej – 1200zł, Kępiński Klub Sportowy „POLONIA” Kępno – 1000zł oraz Bractwo św. Idziego w Mikorzynie – 900zł. Łącznie Zarząd Powiatu przyznał 12000zł dofinansowania na wybrane oferty.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama